czas wolnysportturniej

W dniu 25.10.22 rozpoczął się II Turniej Towarzyski Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Bursy Szkolnej nr 2 oraz Dyrektora Zespołu Szkół Transportowo – Komunikacyjnych w Lublinie.

W turnieju biorą udział drużyny z burs województwa lubelskiego. W dniu dzisiejszym zmierzyła się Bursa Szkolna nr 7 z Bursą Szkolną nr 2. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Bursy Szkolnej nr 7 przy ZSTK.

Sędzią głównym turnieju jest nauczyciel Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych Pan Sławomir Myszka.

Turniej organizują Pani Milena Welc oraz Pan Damian Toczek wraz z wychowawczynią Bursy Szkolnej nr 2 Panią Margerytą Rogowską.