czas wolnyporadyzdrowie

Zajęcia otwarte „W zdrowym ciele”

W naszej bursie odbyły się zajęcia otwarte „W ZDROWYM CIELE…”. Zajęcia poprowadziła mgr Magdalena Ćwiek – dietetyk i trener odżywiania oraz wychowawca Bursy – Milena Welc.

W ramach zajęć został poprowadzony wykład dot. zdrowego odżywiania oraz odbyła się część warsztatowa na której przeprowadzony został pomiar procentowego udziału tkanki tłuszczowej analizatorem składu ciała oraz przygotowanie owsianki i smoothie.

W zajęciach uczestniczyły Bursa Szkolna nr 2 w Lublinie,  Bursa Szkolna nr 3 w Lublinie, Bursa Szkół Artystycznych, Internat Zespołu Szkół Elektronicznych w Lublinie, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie oraz Internat Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim. Zajęcia odbyły się pod czujnym okiem pani metodyk.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.