czas wolnyKonkurszdjęcia

Konkurs fotograficzny „Bliskie mojemu sercu – moje miejsce rodzinne”

W dniu 15 listopada 2022 w Internacie XXI LO rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny dla wychowanków burs i internatów miasta Lublin: „Bliskie mojemu sercu – moje miejsce rodzinne”. Spośród wielu nadesłanych prac komisja konkursowa złożona z wychowawców Internatu XXI LO oraz nauczyciela wiedzy o kulturze wybrała 3 najlepsze prace oraz postanowiła przyznać 4 wyróżnienia.

Konkurs fotograficzny wygrał wychowanek naszej bursy.

I miejsce – Nikodem Czerniak z Bursy Szkolnej nr 7 za pracę pod tytułem „Droga do przyszłości”. Wychowanka do konkursu przygotował Pan Damian Toczek.

Wyróżnienia:

Katarzyna Grzywa z Bursy Szkolnej Nr 7 za pracę pod tytułem „Jesienne wspomnienia mojej małej Ojczyzny”. Wychowankę do konkursu przygotował Pani Artur Grzeszczuk.

Sebastian Sygnowski z Bursy Szkolnej Nr 7 za pracę pod tytułem „Nad Bochotniczanką”. Wychowanka do konkursu przygotowała Pani Iwona Matysiak.

„Droga do przyszłości” Nikodem Czerniak

„Jesienne wspomnienia mojej małej Ojczyzny” Katarzyna Grzywa